Melco Resorts & Entertainment Ltd. engages in the management and development of casino gaming and entertainment resort facilities. The company employs 22,961 full-time employees The company went IPO on 2011-12-07. The firm is engaged in the operation of casinos in Macau and Philippines. The firm operates three casinos based in Macau, namely, City of Dreams, Altira Macau and Studio City. In addition, the Company is engaged in the operation of hotels in Macau and Manila.
Milyon USD cinsinden finanslar. Mali yıl Şubat - Ocak'tır.
Breakdown
TTM
03/31/2026
12/31/2025
09/30/2025
06/30/2025
03/31/2025
Hasılat
5,297
1,366
1,293
1,309
1,328
1,232
Hasılat Artışı (YoY)
11%
11%
9%
11%
15%
11%
Satınalma Maliyeti
3,307
853
826
800
826
773
Brüt Kâr
1,990
513
466
508
501
459
Satış, Genel ve İdari
766
182
177
174
232
171
Araştırma ve Geliştirme
5
1
1
0
1
3
İşletme Giderleri
1,356
334
320
324
377
314
Diğer Finansman Gelirleri (Giderleri)
-1
1
-2
0
0
-1
Kâr Öncesi Gelir
193
78
31
62
21
32
Kira Vergisi Gideri
5
7
-14
0
11
4
Net Kâr
229
76
60
74
17
32
Net Income Growth
Kâr Artışı
282%
138%
-400%
174%
-19%
112.99%
Dolaşım Daki Hisse Senetleri (Dilüte Edilmiş)
1,180.39
1,180.39
1,184.96
1,184.13
1,186.35
1,252.94
Hisse Değişimi (Yıllık Üst Üste)
-6%
-6%
-6%
-9%
-10%
-5%
EPS (Diluted)
0.19
0.06
0.05
0.06
0.01
0.02
EPS Artışı
321%
150%
-356%
216%
-28%
160%
Öz sermaye akışı
--
--
--
--
--
--
Hisse Başı Öz Kaynak Akışı
--
--
--
--
--
--
Brüt Karşılık
37.56%
37.55%
36.04%
38.8%
37.72%
37.25%
Faaliyet Kâr Marjı
11.95%
13.03%
11.29%
14.05%
9.33%
11.68%
Kâr Marjı
4.32%
5.56%
4.64%
5.65%
1.28%
2.59%
Özsermaye Karlılık Oranı
--
--
--
--
--
--
EBITDA
1,187
319
286
322
257
274
EBITDA Marjinali
22.4%
23.35%
22.11%
24.59%
19.35%
22.24%
D&A EBITDA için
554
141
140
138
133
130
Faaliyet Kârı
633
178
146
184
124
144
Faaliyet Kâr Marjı
11.95%
13.03%
11.29%
14.05%
9.33%
11.68%
Verilen Vergi Oranı
2.59%
8.97%
-45.16%
0%
52.38%
12.5%
Follow-Up Questions
Melco Resorts & Entertainment Ltd'in temel mali tabloları nelerdir?
Son mali tabloya (Form-10K) göre, Melco Resorts & Entertainment Ltd'in toplam varlıkları $0 olup, net kayıp $0'dir.
MLCO'ün temel finansal oranları nelerdir?
Melco Resorts & Entertainment Ltd'in cari oranı 0, net kâr marjı 0, hisse başına satış $0'dir.
Melco Resorts & Entertainment Ltd'in geliri segment veya coğrafya bazında nasıl dağılıyor?
Melco Resorts & Entertainment Ltd en büyük gelir kaynağı City of Dreams olup, en son kar bildiriminde geliri 2,736,775,000 dir. Coğrafi olarak, Macau , Melco Resorts & Entertainment Ltd için ana pazar olup, geliri 4,429,209,000 dir.
Melco Resorts & Entertainment Ltd kârlı mı?
hayır, son mali tablolara göre Melco Resorts & Entertainment Ltd'in net kayıp $0'dir.
Melco Resorts & Entertainment Ltd'in herhangi bir yükümlülüğü var mı?
hayır, Melco Resorts & Entertainment Ltd'in yükümlülüğü 0'dir.
Melco Resorts & Entertainment Ltd'in tedavüldeki hisse sayısı kaçtır?
Melco Resorts & Entertainment Ltd'in toplam tedavüldeki hisse sayısı 0'dir.