Mirvac Group engages in real estate investment, development, third party capital management, and property asset management. The company is headquartered in Sydney, New South Wales and currently employs 1,651 full-time employees. The company owns and manages assets across the residential, office and industrial, retail and build to rent sectors. The Company’s residential properties include houses, apartments, townhouses and land. The company has residential apartment projects and communities across New South Wales, Queensland, Victoria & Western Australia. Its portfolio of office properties includes 101-103 Miller Street, North Sydney; 410 Ann Street, Brisbane; Locomotive Workshop, South Eveleigh; 380 St Kilda Road, Melbourne; 31 Market Street, Sydney; 367 Collins Street, Melbourne; 10-20 Bond Street, Sydney and others. Its portfolio of industrial properties includes 39 Herbert Street, St Leonards. Its Birkenhead Point Brand Outlet is situated five kilometers from Sydney CBD on a prime 3.7-hectare waterfront site.
Milyon USD cinsinden finanslar. Mali yıl Şubat - Ocak'tır.
Breakdown
TTM
12/31/2025
06/30/2025
12/31/2024
06/30/2024
12/31/2023
Hasılat
2,642
1,301
1,341
1,131
1,784
1,251
Hasılat Artışı (YoY)
-9%
15%
-25%
-10%
57.99%
62%
Satınalma Maliyeti
1,846
894
952
805
1,227
832
Brüt Kâr
796
407
389
326
557
419
Satış, Genel ve İdari
228
115
113
118
115
117
Araştırma ve Geliştirme
--
--
--
--
--
--
İşletme Giderleri
306
152
154
159
175
153
Diğer Finansman Gelirleri (Giderleri)
-33
-23
-10
-19
-43
-18
Kâr Öncesi Gelir
354
331
23
7
-583
-197
Kira Vergisi Gideri
-32
12
-44
6
21
4
Net Kâr
386
319
67
1
-604
-201
Net Income Growth
Kâr Artışı
-164%
31,800%
-111%
-101%
59%
-193%
Dolaşım Daki Hisse Senetleri (Dilüte Edilmiş)
3,946
3,946
3,946
3,946
3,945
3,945
Hisse Değişimi (Yıllık Üst Üste)
0%
0%
0%
0%
0%
0%
EPS (Diluted)
0.09
0.08
0.01
0
-0.15
-0.05
EPS Artışı
-164%
26,833%
-111%
-101%
59%
-194%
Öz sermaye akışı
648
396
252
296
514
26
Hisse Başı Öz Kaynak Akışı
--
--
--
--
--
--
Brüt Karşılık
30.12%
31.28%
29%
28.82%
31.22%
33.49%
Faaliyet Kâr Marjı
18.54%
19.6%
17.52%
14.76%
21.41%
21.26%
Kâr Marjı
14.61%
24.51%
4.99%
0.08%
-33.85%
-16.06%
Özsermaye Karlılık Oranı
24.52%
30.43%
18.79%
26.17%
28.81%
2.07%
EBITDA
556
287
269
202
421
302
EBITDA Marjinali
21.04%
22.05%
20.05%
17.86%
23.59%
24.14%
D&A EBITDA için
66
32
34
35
39
36
Faaliyet Kârı
490
255
235
167
382
266
Faaliyet Kâr Marjı
18.54%
19.6%
17.52%
14.76%
21.41%
21.26%
Verilen Vergi Oranı
-9.03%
3.62%
-191.3%
85.71%
-3.6%
-2.03%
Follow-Up Questions
Mirvac Group'in temel mali tabloları nelerdir?
Son mali tabloya (Form-10K) göre, Mirvac Group'in toplam varlıkları $0 olup, net kayıp $0'dir.
MRVGF'ün temel finansal oranları nelerdir?
Mirvac Group'in cari oranı 0, net kâr marjı 0, hisse başına satış $0'dir.
Mirvac Group'in geliri segment veya coğrafya bazında nasıl dağılıyor?
Mirvac Group en büyük gelir kaynağı Development olup, en son kar bildiriminde geliri 2,224,000,000 dir. Coğrafi olarak, Australia , Mirvac Group için ana pazar olup, geliri 3,034,000,000 dir.
Mirvac Group kârlı mı?
hayır, son mali tablolara göre Mirvac Group'in net kayıp $0'dir.
Mirvac Group'in herhangi bir yükümlülüğü var mı?
hayır, Mirvac Group'in yükümlülüğü 0'dir.
Mirvac Group'in tedavüldeki hisse sayısı kaçtır?
Mirvac Group'in toplam tedavüldeki hisse sayısı 0'dir.