ORIX JREIT, Inc. engages in the investment of real estate properties. The company is headquartered in Minato-Ku, Tokyo-To. The company went IPO on 2002-06-12. The company aims to achieve sustainable growth in asset and stable earnings from mid-to long-term perspectives. The Fund mainly invests in real estate-related assets that are used in offices located in major cities across the country. Its property portfolio includes Round Cross Mita, Shibuya Pine Building, Round Cross Akihabara, Orix Ikebukuro Building and Hamamatsu Act Tower, among others. The asset manager of the Fund is ORIX Asset Management Corporation.
Milyon USD cinsinden finanslar. Mali yıl Şubat - Ocak'tır.
Breakdown
TTM
02/28/2026
08/31/2025
02/28/2025
08/31/2024
02/29/2024
Hasılat
59,600
31,179
28,421
25,642
26,207
28,803
Hasılat Artışı (YoY)
15%
22%
8%
-11%
2%
12%
Satınalma Maliyeti
24,841
10,590
14,251
9,487
9,647
12,213
Brüt Kâr
34,759
20,589
14,170
16,155
16,560
16,590
Satış, Genel ve İdari
43
21
22
23
22
23
İşletme Giderleri
4,362
4,339
23
3,916
3,914
3,964
Diğer Finansman Gelirleri (Giderleri)
-561
-275
-286
-255
-257
-256
Kâr Öncesi Gelir
26,933
14,417
12,516
11,029
11,521
11,553
Kira Vergisi Gideri
32
12
20
14
14
14
Net Kâr
26,900
14,404
12,496
11,015
11,506
11,539
Net Income Growth
Kâr Artışı
19%
31%
9%
-5%
46%
4%
Dolaşım Daki Hisse Senetleri (Dilüte Edilmiş)
5.52
5.52
5.52
5.52
5.52
5.52
Hisse Değişimi (Yıllık Üst Üste)
0%
0%
0%
0%
0%
0%
EPS (Diluted)
4,873.18
2,609.42
2,263.76
1,995.47
2,084.42
2,090.39
EPS Artışı
19%
31%
9%
-5%
46%
4%
Öz sermaye akışı
-37,785
-10,216
-27,569
11,600
-12,794
8,618
Brüt Karşılık
58.32%
66.03%
49.85%
63%
63.18%
57.59%
Faaliyet Kâr Marjı
51%
52.11%
49.77%
47.73%
48.25%
43.83%
Kâr Marjı
45.13%
46.19%
43.96%
42.95%
43.9%
40.06%
Özsermaye Karlılık Oranı
-63.39%
-32.76%
-97%
45.23%
-48.81%
29.92%
EBITDA
38,890
20,568
18,322
16,129
16,536
16,566
EBITDA Marjinali
65.25%
65.96%
64.46%
62.9%
63.09%
57.51%
D&A EBITDA için
8,493
4,318
4,175
3,890
3,890
3,940
Faaliyet Kârı
30,397
16,250
14,147
12,239
12,646
12,626
Faaliyet Kâr Marjı
51%
52.11%
49.77%
47.73%
48.25%
43.83%
Verilen Vergi Oranı
0.11%
0.08%
0.15%
0.12%
0.12%
0.12%
Follow-Up Questions
Orix JREIT Inc'in temel mali tabloları nelerdir?
Son mali tabloya (Form-10K) göre, Orix JREIT Inc'in toplam varlıkları $0 olup, net kayıp $0'dir.
ORXJF'ün temel finansal oranları nelerdir?
Orix JREIT Inc'in cari oranı 0, net kâr marjı 0, hisse başına satış $0'dir.
Orix JREIT Inc'in geliri segment veya coğrafya bazında nasıl dağılıyor?
Orix JREIT Inc en büyük gelir kaynağı Rental - Rent olup, en son kar bildiriminde geliri 45,244,000,000 dir. Coğrafi olarak, Japan , Orix JREIT Inc için ana pazar olup, geliri 54,065,000,000 dir.
Orix JREIT Inc kârlı mı?
hayır, son mali tablolara göre Orix JREIT Inc'in net kayıp $0'dir.
Orix JREIT Inc'in herhangi bir yükümlülüğü var mı?
hayır, Orix JREIT Inc'in yükümlülüğü 0'dir.
Orix JREIT Inc'in tedavüldeki hisse sayısı kaçtır?
Orix JREIT Inc'in toplam tedavüldeki hisse sayısı 0'dir.