Virbac SA engages in the manufacture and sale of veterinary medicines. The company is headquartered in Carros, Paca and currently employs 6,442 full-time employees. Its production centers are located in France, Australia, the United States, Mexico, Vietnam, Brazil and South Africa. Its development efforts focus mainly on formulating drugs designed to prevent or cure certain animal diseases. Its product portfolio encompasses pet medications such as pest control drugs, vaccines, antibiotics, anesthetics, anti-inflammatory drugs, mouth/dental care products, ophthalmologic and dermatological products intended for dogs, cats, horses, birds and rodents, as well as livestock medications including pest control drugs and antibiotics intended for cattle, sheep, pigs and poultry. The company also offers food and electronic identification chips for pets.
Milyon USD cinsinden finanslar. Mali yıl Şubat - Ocak'tır.
Breakdown
TTM
12/31/2025
06/30/2025
12/31/2024
09/30/2024
06/30/2024
Hasılat
1,464
726
738
694
339
702
Hasılat Artışı (YoY)
-16%
5%
5%
9%
--
15%
Satınalma Maliyeti
--
--
241
237
--
222
Brüt Kâr
--
--
496
456
--
480
Satış, Genel ve İdari
--
--
210
206
--
195
Araştırma ve Geliştirme
--
--
--
--
--
--
İşletme Giderleri
--
--
364
376
--
331
Diğer Finansman Gelirleri (Giderleri)
-8
--
0
0
--
0
Kâr Öncesi Gelir
850
726
123
65
339
141
Kira Vergisi Gideri
--
--
41
15
--
47
Net Kâr
809
726
82
50
339
94
Net Income Growth
Kâr Artışı
67%
1,352%
-13%
9%
--
25%
Dolaşım Daki Hisse Senetleri (Dilüte Edilmiş)
8.37
8.37
8.37
8.37
--
8.38
Hisse Değişimi (Yıllık Üst Üste)
0%
0%
0%
-1%
--
-1%
EPS (Diluted)
96.58
86.75
9.83
6.04
--
11.29
EPS Artışı
67%
1,335%
-13%
10%
--
27%
Öz sermaye akışı
96
123
-26
115
--
66
Hisse Başı Öz Kaynak Akışı
--
--
--
--
--
--
Brüt Karşılık
--
--
67.2%
65.7%
--
68.37%
Faaliyet Kâr Marjı
58.67%
100%
17.88%
11.38%
100%
21.22%
Kâr Marjı
55.25%
100%
11.11%
7.2%
100%
13.39%
Özsermaye Karlılık Oranı
6.55%
16.94%
-3.52%
16.57%
--
9.4%
EBITDA
919
755
163
112
--
173
EBITDA Marjinali
62.77%
103.99%
22.08%
16.13%
--
24.64%
D&A EBITDA için
60
29
31
33
--
24
Faaliyet Kârı
859
726
132
79
339
149
Faaliyet Kâr Marjı
58.67%
100%
17.88%
11.38%
100%
21.22%
Verilen Vergi Oranı
--
--
33.33%
23.07%
--
33.33%
Follow-Up Questions
Virbac SA'in temel mali tabloları nelerdir?
Son mali tabloya (Form-10K) göre, Virbac SA'in toplam varlıkları $0 olup, net kayıp $0'dir.
VRBCF'ün temel finansal oranları nelerdir?
Virbac SA'in cari oranı 0, net kâr marjı 0, hisse başına satış $0'dir.
Virbac SA'in geliri segment veya coğrafya bazında nasıl dağılıyor?
Virbac SA en büyük gelir kaynağı Farm Animals - Other Ruminants olup, en son kar bildiriminde geliri 208,100,000 dir. Coğrafi olarak, Europe (excluding France) , Virbac SA için ana pazar olup, geliri 326,742,000 dir.
Virbac SA kârlı mı?
hayır, son mali tablolara göre Virbac SA'in net kayıp $0'dir.
Virbac SA'in herhangi bir yükümlülüğü var mı?
hayır, Virbac SA'in yükümlülüğü 0'dir.
Virbac SA'in tedavüldeki hisse sayısı kaçtır?
Virbac SA'in toplam tedavüldeki hisse sayısı 0'dir.